Lāzerterapija sāpēm

Sākums / Pakalpojumi / Lāzerterapija sāpēm

Lāzerterapija sāpēm – Izmeklējumi un Konsultācijas

Revolūcija lāzerterapijas tehnoloģijās

Augstas intensitātes lāzerterapija GK Neiroklīnikā

Lāzerterapijas ārstnieciskā ietekme ir labi zināms kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem. Jaunākās High Intensity Laser (augstas intensitātes lāzerterapijas) revolucionārās tehnoloģijas ir balstītas uz pēdējo pētījumu rezultātiem un jau pierādītiem zemas intensitātes lāzera terapijas principiem.

Lāzerterapija sāpēm HILT

Tagad augstas intensitātes lāzerterapija  ļauj sasniegt dziļāk lokalizētos audus un nodrošināt vienlaicīgi biostimulējošu, pretsāpju un pretiekaisuma efektu. Terapijas efekts ir ātrs un  bez  blakusparādībām.  Augstas intensitātes lāzerterapijas maksimālā jauda ir vairāk kā 50 reizes lielāka kā zemas intensitātes lāzera terapijas gadījumā.

Terapeitiskais efekts tiek sasniegts izmantojot gaismu ar definētajiem raksturlielumiem un dažādo viļņu garumu – 810 / 980nm vai 1064nm. Tas nodrošina jaudu, dziļu penetrāciju un trīs dažādas (biostimulējošu, pretsāpju un pretiekaisuma) ietekmes uz audiem.

Lāzerterapija aktivizē hemoglobīna oksigenāciju, optimizē termoreceptoru un mehanoreceptoru darbību un aktivizē metabolos procesus šūnu līmenī. Mūsdienās augstas intensitātes lāzerterapija piedāvā ļoti ātru un efektīvu ārstēšanu plašam klīnisko indikāciju lokam, sākot no dažādiem traumatiskiem bojājumiem līdz deģeneratīvām locītavu slimībām, nesāpīgi un bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Biežākās slimības, kuru gadījumos izmanto augstas intensitātes lāzerterapiju:

1. Dažādas locītavu sāpes.
2. Muskuļu cīpslu un locītavu mīksto audu iekaisumi – tendinīti, entezopātijas, bursīti.
3. Epikondilīti.
4. Kompresijas neiropātijas: karpālā kanāla sindroms un citi.
5. Dažādas lokalizācijas mugurkaulāja sāpes.
6. Miofasciālas sāpes.
7. Muskuļu un cīpslu traumatiski bojājumi.
8. “Papēža pieša” izraisītu sāpju terapija.

Lāzerterapija sāpēm
5 (100%) 22 votes