Estētiskās skaistumkopšanas speciālists

Sākums / Estētiskās skaistumkopšanas speciālists

Estētiskā skaistumkopšana

Klīnikā piedāvājam –

biorevitalizāciju – viena no pieprasītākajām estētiskās kosmetoloģijas procedūrām šobrīd ir biorevitalizācija – intradermālā injekcija ar hialuronskābi. Hialuronskābe ir lielisks dabas izcelsmes mitrinātājs un mūsu ādas dabīgā sastāvdaļa, kas atbild par tās tvirtumu. Ar laiku hialuronskābes daudzums organismā sarūk, tādēļ āda zaudē mitrumu, tvirtumu, kļūst blāva un parādās grumbiņas

Biorevitalizācija palīdz atjaunot ne vien vidusslāņus, bet arī uzlabot ādas virsējo slāni (epidermu). Pateicoties koncentrētās hialuronskābes ievadei, notiek ūdens balansa atjaunošanās, šūnu piesātināšana un reģenerācija. Procedūru iespējams veikt jebkurā ādas daļā, kurai nepieciešama mitrināšana, visbiežāk uz sejas, kakla, dekoltē un roku ādas. Ieteicamais kurss ir 3 reizes ar 3 nedēļu intervālu. Kontrindikācijas:

 • Iekaisuma process potenciālajās injekciju zonās;
 • Autoimūnās saslimšanas;
 • Grūtnieces, sievietes laktācijas periodā;
 • Antikoagulantu lietošana (preparāti, kas kavē asins recēšanu);
 • Nosliece uz keloīdo rētu veidošanos;
 • Hiperjutīgums uz hialuronskābi.

Jaunākās paaudzes revitalizācija ir ar unikālu sastāvu – 18 mg/ml hialuronskābes un 0,01% hidroksiapatīta kalcija. Kalcija mikrodaļiņas (tikai 8 mikroni diametrā) aktīvi stimulē personīgā kolagēna izstrādi – atmodina šūnu fibroblastus, bet tie, savukārt, aktīvi izstrādā kolagēnu. Kolagēna izstrāde – mūsu glābiņš cīņā ar grumbām, jo tieši tas padara mūsu ādu tvirtu un starojošu. Ar laiku kolagēna un elastāna sintēzes līmenis ādas audos pazeminās un parādās pirmās grumbiņas. Pateicoties fibroblastu stimulācijai, notiek aktīva kolagēna izstrāde, āda izskatās barota un jauneklīga. Biorevitalizācijas procedūra sevī ietver ādas attīrīšanu, pīlingu, preparāta ievadi un nomierinošu masku.

Iespējamiepreparāti – Neauvia Hydro Deluxe, Juvederm Hydrate, Belotero Hydro (iepriekš Mesolis plus).

Botulīna toksīna injekcijas –  vispopulārākā injekciju metode estētiskajā skaistumkopšanā.

Botulīna toksīnu jau vairāk nekā 15 gadus plaši izmanto medicīnā visā  pasaulē. To lieto ne tikai estētiskajā medicīnā, bet arī neiroloģijā un oftalmoloģijā.

Botulīna toksīna darbības pamatā ir saistīšanās muskuļu un nerva savienojuma vietās, traucējot nervu impulsu pārvadi, kas ir nepieciešama, lai muskulis varētu sarauties. Botulīna toksīns rada muskuļu atslābināšanos un izlīdzinās radušās grumbas.

Ar botulīntoksīnu iespējams likvidēt mīmiskas krunciņas starp uzacīm, ap acīm, pieres rajonā, degunam, ap muti.

Botulīna toksīna injekcija ir praktiski nesāpīga. Bloķējošais efekts iestājas 3 – 4 dienu laikā un saglabājas no 3 līdz 6 mēnešiem. Darbības laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem – pacienta vecuma, ādas stāvokļa, vietas, kur injicē preparātu. Lai efekts būtu noturīgs un saglabātos ilgāk, rekomendēju 2 nedēļu laikā izvairīties no pirts, alkohola lietošanas, tiešas saules staru iedarbības, solārija apmeklēšanas.

Hialuronskābes injekcijas – tā ir viela, kas piesaista audos esošo ūdeni, atjaunojot ādas mitrumu, tvirtumu un tilpumu.

Cilvēkam novecojot, organisma saražotās hialuronskābes daudzums samazinās. Injicējot hialuronskābes preparātu, tiek aizstāts iztrūkstošais. Filleru injekcijas palīdz izlīdzināt krunciņas (piemēram, mutes rievu, pieres apvidū), atgūt zudušo tilpumu (piemēram, lūpām, vaigiem, asaru rieviņās), izlīdzināt dažādus defektus, uzlabot sejas ovālu, atsvaidzināt plaukstu virsmu apjomu un atgūstot intīmo zonu tvirtumu.

Kontrindikācijas:

 • Iekaisuma process potenciālajās injekciju zonās;
 • Autoimūnās saslimšanas;
 • Grūtnieces, sievietes laktācijas periodā;
 • Antikoagulantu lietošana (preparāti, kas kavē asins recēšanu);
 • Nosliece uz keloīdo rētu veidošanos;
 • Hiperjutīgums uz hialuronskābi;
 • Herpes infekcija akūtajā stadijā.

Piedāvājam dažādu ražotāju hialuronskābes filleru injekcijas.

iPRF – injicējamā ar trombocītiem bagātinātā fibrīna metode

Mūsdienu sabiedrībā arvien lielāku popularitāti iegūst tādas inovatīvas tehnoloģijas, kuras raksturojas ar augstu efektivitāti problēmu novēršanas procesos, vienlaicīgi samazinot vai izslēdzot blakusefektus.

I-PRF ir jauna ādu reģenerējoša sistēma, kuras sastāvā esošās šūnas: trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites) koncentrējas uz autologas fibrīna matricas – tā ir progresīva, efektīva un droša metode ar ādu reģenerējošu efektu.

Atšķirībā no mūsdienās izmantotās PRP (ar trobmocītiem bagātināta plazma), I-PRF sastāvā esošās šūnas: trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti un neitrofili, koncentrējas uz fibrīna matricas. Šis process nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos bez blakusparādībām.

I-PRF procedūra domāta ādas biostimulācijai – atjaunošanai (reģenerācijai), lai veicinātu, uzlabotu brūču dzīšanu, ādas atjaunošanos un pretnovecošanās profilaksi.
Atšķirībā no mums jau zināmajām metodēm, šai metodei netiek izmantoti antikoagulanti.

Kā šī procedūra tehniski notiek? –  Pacients tiek izjautāts – ievākta slimību vēsture,  izvērtētas iepriekš veiktās asins analīzes; –  Paņemtas asins no vēnas, aptuveni 15 -30 ml; –  Asinis tiek centrifugētas, notiek bagātinātās plazmas atdalīšana; –  Bagātinātā plazma tiek injicēta problemātiskajās zonās.

Centrifugēšanas cikla beigās mēs iegūstam: I – PRF = fibrīns šķidrā veidā + augšanas faktori (no trombocītiem un leikocītiem). Injekcijas ir mazsāpīgas, nepieciešami 2 – 3 seansi ar mēneša intervālu, atkarībā no ādas bojājuma.   I – PRF metode ir izstrādāta, lai uzlabotu stomatoloģisku, traumatoloģiski – ortopēdisku un dermatoloģisku slimību ārstēšanu, kā arī paredzēta estētisku problēmu risināšanai. I  – PRF  nodrošina ārstēšanas procesu efektivitāti – ātrāku un sekmīgāku reģenerācijas procesu norisi, ilgtermiņa audu atjaunošanos bez blakusparādībām. I – PRF metode ir īsta zinātniska un klīniska inovācija. Estētiskajā medicīnā:

–          I – PRF procedūra domāta ādas biostimulācijai, reģenerācijai, lai veicinātu brūču, rētu dzīšanu, ādas atjaunošanos un pretnovecošanās profilaksi.

Traumatoloģijā:

–          pielietojot I – PRF, tiek veicināta skrimšļaudu un saistaudu reģenerācija.

Dermatoloģijā un estētiskajā medicīnā:

–          sausa, atopiskas āda;

–          nogurusi un sausa āda;

–          vecuma izmaiņas sejā un ķermeņa ādā (tvirtuma zudums, elastīguma zudums, krunkas u.c.)

–          akne;

–          hiperetrofiskas rētas un strijas;

–          ādas bojājumi pēc estētiskām procedūrām (lāzerterapija, ķīmiskais pīlings);

–          alopēcija jeb plikpaurība.

I-PRF priekšrocības: – procedūra ir pilnīgi nekaitīga un bez iespējām uz blakusefektu izpausmēm, jo asins preparātus iegūst no paša cilvēka asinīm, tiem nav pievienoti antikoagulanti vai kādas citas ķīmiskas vielas. – tā ir ļoti droša procedūra, izslēgts alerģijas, vai infekcijas risks. – pēc procedūras (1-3 x) veikšanas iegūtais rezultāts saglabājas atbilstoši dabīgajam novecošanās procesam.

Estētiskās skaistumkopšanas speciālists
5 (100%) 3 votes